Укроборонпром передав українським військовим модернізований винищувач МіГ-29

8 Грудня 2020, 12:51

Державний концерн "Укроборонпром" модернізував винищувач МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1. 7 грудня літак прибув зі Львова до місця дислокації підрозділу Повітряних Сил ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

 

 

Як зазначається, модернізація винищувача дозволила збільшити дальність виявлення повітряних цілей, підвищити точність виведення літака в задану точку та розширити можливості з контролю та реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигунів і низки бортових систем.

 

 

МіГ-29МУ1 може розвивати швидкість до 2,5 тис. км/год, яку забезпечують два турбореактивні двигуни з форсажною камерою. В перелік озброєння винищувача, окрім 30-мм автоматичної гармати, входять цілий спектр ракет типу “повітря-повітря” для ведення повітряного бою на малих та середніх відстанях, а також бомби та блоки некерованих реактивних снарядів для ураження наземних цілей. Окрім того, літак оснащений розвиненою системою радіоелектронної боротьби, яка призначена для індивідуального захисту літака від атак ворожих зенітно-ракетних комплексів та літаків.

 

Як повідомлялося, підприємство "НВК "Іскра" передало Збройним силам України нову радіолокаційну станцію зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки та розширеними функціональними можливостями.