Укроборонпром обрав нового очільника Житомирського бронетанкового заводу

25 Листопада 2019, 18:34

У конкурсі на посаду директора державного підприємства “Житомирський бронетанковий завод” переміг Олексій Жуковець. Про це у понеділок, 25 листопада, повідомила прес-служба державного концерну "Укроборонпром".

 

 

“Олексій Жуковець має найбільш відповідний вимогам досвід та презентував найреалістичнішу стратегію розвитку Житомирського бронетанкового заводу. Він побудував свою кар’єру у сфері машинобудівного підприємства. Створював підприємство на основі виробничого комплексу ЗАТ "Макіївський труболиварний завод", який до цього не функціонував. Налагоджував виробництво нестандартного обладнання для металургійної промисловості з "нуля". Займався підбором персоналу, відновленням, ремонтом та запуском обладнання, проводив тендерні торги, організовував виробництво і налагоджував комерційну діяльність”, – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, відкритий конкурс на посаду був оголошений 7 жовтня 2019 року. До участі в ньому було подано 38 заяв, із яких сформовано “короткий список” із шести кандидатів. В рамках номінаційного комітету кандидатами було представлене стратегічне бачення розвитку підприємства та плани першочергових кроків на посаді.

 

Нагадаємо, екс-народний депутат Мустафа Найєм призначений заступником гендиректора державного концерну "Укроборонпром".