Укроборонпром домовився про поглиблення військової співпраці з Францією

14 Червня 2016, 20:12

Керівництво «Укроборонпрому» домовилося про поглиблення військово-технічної співпраці з Францією. Про це йдеться у повідомленні прес-служби концерну.

Згідно з повідомленням, генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов обговорив нові спільні проекти із заступником директора генеральної дирекції Міністерства оборони Франції, генералом озброєння Умбертом Лєбрарі. Зустріч відбулася на стенді DGA (Direction générale de l’armement Ministère de la Défense) в рамках міжнародної виставки Eurosatory-2016, що триває у Парижі. 

Сторони також обговорили поточний стан українсько-французького військово-технічного співробітництва. 

«Французькі компанії – надійні та важливі партнери «Укроборонпрому». Сьогодні, коли концерн взяв курс на перехід на міжнародні стандарти НАТО, співпраця із оборонними компаніями Франції має стратегічне значення для наших підприємств», – наголосив Романов.

Серед головних напрямків співпраці між двома країнами – засоби радіолокаційної розвідки та РЕБ, модернізація бронетехніки, авіаційна галузь.

Нагадаємо, Eurosatory-2016 – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз на 2 роки.

Як повідомлялося, Укроборонпром показав фото українського стенду на військовій виставці у Парижі.