Укрнафта заявляє, що не оскаржувала рішення про виплату дивідендів

26 Березня 2015, 17:45

ПАТ «Укрнафта» спростовує інформацію щодо оскарження рішення загальних зборів акціонерів про виплату дивідендів. Про це інформує прес-служба "Укрнафти".

Згідно з повідомленням, компанія "Гамбіт", яка є акціонером "Укрнафти", дійсно подавала на неї до суду, "однак вимоги про визнання недійсним рішення Загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрнафта" в частині виплати дивідендів позивачем не пред’являлися".

"Позовні вимоги пов’язані з оскарженням неправомірних, на думку позивача, дій посадової особи НАК "Нафтогаз України" під час обрання Наглядової ради та Ревізійної комісії ПАТ "Укрнафта" – голосування на Загальних зборах всупереч погодженому Міненерговугілля та Кабінетом Міністрів завданню для голосування", – пояснює компанія.

Як повідомлялося раніше, акціонер "Укрнафти" оскаржив у суді рішення про виплату 3,8 млрд грн дивідендів, 1,8 млрд грн з вказаної суми мала отримати держава.

Як відомо, Кабмін розраховує отримати 1,8 млрд гривень дивідендів за 2011-2013 від Укрнафти до 10 квітня 2015 року – така стаття доходу була включена до держбюджету-2015.

50%+1 акція "Укрнафти" належить "Нафтогазу", близько 42% – компаніям, афільованим з групою "Приват" Ігоря Коломойського.