Укрнафта припинила видобуток на трьох родовищах

12 Лютого 2016, 15:23

Укрнафта припинила видобуток на Юр’ївському, Голубівському і Лопушнянському родовищах у зв'язку з відкликанням ліцензій. Відповідне рішення ухвалила Держслужба геології та надр.

В Укрнафті заявили, що рішення суперечить інтересам держави.

«Це понад 35 млн грн недоотриманих податків щорічно, втрата робочих місць і стагнація української нафтовидобувної галузі загалом. Це ставить під удар енергетичну незалежність країни і в результаті, як наслідок цих дій – торкнеться громадян, адже частина видобутого газу на цих родовищах йде на потреби місцевого населення, громадських організацій і т. д.» – повідомили у компанії.

«Це вимушене рішення щодо припинення видобутку на трьох родовищах ПАТ «Укрнафта» є безпрецедентним для компанії. Припинення видобутку спричинить незворотні наслідки – значні витрати на фінансування заходів із консервації свердловин, а можливо – спричинить їх фізичну ліквідацію, а також рекультивацію земель, виникнення ризиків екологічного характеру, порушення умов розробки родовищ вуглеводнів та ін.», – зауважив голова правління Укрнафти Марк Роллінс.

Нагадаємо, голова Укрнафти анонсував великі проблеми у компанії в разі подальшого падіння ціни нафти.