“Укрінтеренерго” оголосило аукціон на постачання електрики до Криму

28 Грудня 2014, 18:37

Державна компанія "Укрінтеренерго" оголосила аукціон на право постачати електроенергію до анексованого Росією Криму протягом 2015 року. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з оголошенням, на торги виставили один лот обсягом 4,954 млрд кВт/год, при щорічному споживанні півостровом близько 6,5 млрд кВт/год.

Як наголошується в повідомленні, стартова ціна електроенергії на січень 2015 року становить 0,98803 грн за 1 кВт/год, при цьому крок аукціону – 0,005 грн.

Крім цього, у компанії підкреслюють, що ціна на електроенергію буде коригуватися протягом року щомісяця відповідно до умов договору купівлі-продажу електроенергії.

Як раніше повідомлялося, "Укрінтеренерго" буде здійснювати продаж електроенергії споживачам півострова тільки під гарантії державних банків через спеціальні аукціони. В іншому випадку продаж електроенергії буде здійснюватися виключно по 100% передоплаті.

Як повідомлялося, Україна 26 грудня близько 13:50 вдруге за тиждень повністю відключила енергопостачання анексованого Криму. Згодом електропостачання відновили.

Раніше, 24 грудня, прес-служба "ДТЕК Крименерго" повідомила, що 2 магістральні лінії електропередач, що живлять Крим, були вимкнені.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловостіУкраїни Володимира Демчишина, Крим періодично відключатимуть від світла.