Укренерго почало підключати до електромережі ЛЕП “Каховська-Титан”

7 Грудня 2015, 16:50

На межі з Кримом розпочалися роботи із включення в роботу лінії електропередач (ЛЕП) 220 кВ "Каховська-Титан". Про це повідомила прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

"Як повідомив за підсумками оперативної наради голова ХОДА Андрій Путілов, в результаті проведеної роботи і переговорів бригади обленерго близько 14:00 допустили до підключення до електроенергії ЛЕП Каховська-Титан. Провокацій і конфліктів не допущено. Поліція здійснює охорону громадського порядку", – йдеться в повідомленні.

За словами глави Херсонської ОДА, підключення ЛЕП "Каховка-Титан" дозволить стабілізувати ситуацію з енергопостачанням Каланчацького та Чаплинського районів, які були заживлені з аварійно-резервною схемою.

Як повідомлялося, раніше представники кримських татар, які брали участь у блокаді Криму, погодилися включити в роботу ЛЕП "Каховська-Титан".

Вранці було оприлюднено заяву інших учасників блокади – представників "Правого сектора" та ветеранів "Айдара", в якому вони висловили незгоду з підключенням ЛЕП.