“Укравтодор” отримав ще півмільярда євро на під’їзди до Києва

27 Травня 2011, 11:59

Відповідну кредитну угоду підписали заступник голови "Укравтодору" Євген Прусенко й заступник генерального директора ЄІБ Клаудіо Кортезе.

Кредит надано строком на 20 років з пільговим періодом 5 років.

Ставка за кредитом становить EURIBOR+0,7%.

За даними "Укравтодору", кошти ЄІБ допоможуть поліпшити близько 350 км на 5 ділянках автомобільних доріг-під'їздів до Києва.

Зі слів Прусенка, "Укравтодор" має намір звернутися до Міністерства фінансів із проханням визначити необхідність ратифікації Верховною Радою підписаної кредитної угоди.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів розпорядженням №263 від 26 березня дозволив "Укравтодору" залучити кредит ЄІБ на 450 млн євро в рамках проекту реконструкції під'їздів до Києва.

26 листопада 2010 року "Укравтодор" і Європейський банк реконструкції й розвитку підписали угоду про виділення Україні 450 млн євро на реконструкцію під'їздів до Києва.

Загальна вартість проекту "Поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва" становить 1,070 млрд євро – по 450 млн виділяють ЄБРР і ЄІБ, а 170 млн євро виділяє Україна.

ЄІБ прогнозує обсяг своїх інвестицій у проекти в Україні на рівні 1 млрд євро до кінця 2011 рок

У Рахунковій палаті з’ясували, що за два роки з 14,3 млрд, запланованих на утримання і будівництво доріг, майже 6 млрд витрачено «Укравтодором» на погашення боргів.