Українців закликали утриматися від відвідування окремих регіонів Азербайджану

28 Вересня 2020, 17:27

Посольство України в Азербайджані закликає українців утриматися від відвідування окремих регіонів країни у зв'язку з загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном. Про це 28 вересня повідомляють у посольстві.

 

"У зв’язку із загостренням безпекової ситуації на лінії зіткнення між Збройними силами Азербайджанської республіки та ЗС Вірменії, Посольство України в Азербайджанській Республіці закликає своїх громадян утриматись від поїздок до регіонів, що розташовані у безпосередній близькості до зони бойових дій", – пишуть у повідомленні.

 

Водночас українцям, які перебувають на території Азербайджану, а також тим, хто планує здійснити візит до цієї країни, рекомендується уважно відстежувати безпекову ситуацію з метою уникнення небезпечних випадків, які загрожують життю та здоров’ю громадян, а також інформацію про авіасполучення між Україною та Азербайджаном.

 

Нагадаємо, що 28 вересня зв'язку із загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном українське посольство звернулось до українців із проханням утриматись від поїздок до Вірменії.