Українцям дозволили відвідувати хворих у реанімації

29 Червня 2016, 21:37

Родичів пацієнтів, які перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, відтепер пускатимуть у палату 24 години на добу. Відповідний наказ Міністерства охорони здоров'я від 15 червня 2016 року набув чинності у середу, 29 червня 2016 року після того, як його було оприлюднено в "Офіційному віснику України" №48.

Згідно з документом, правила допуску до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в реанімації, повинні бути у вільному доступі для усіх осіб, які відвідують пацієнтів у закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми.

Дія цього порядку поширюється на усі відділення, блоки, палати інтенсивної терапії усіх закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми.

Також повідомляється, що заклад охорони здоров’я зобов’язаний забезпечити пацієнтам, які перебувають на лікуванні, право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня згідно з правилами, визначеними порядком.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я України затвердило стандарти медичної допомоги при посттравматичному стресовому розладі.