Українці зіграли внічию зі збірною Англії

10 Вересня 2013, 23:40

У першому таймі команди створювали небезпечні моменти біля воріт, але так і не забили жодного м'яча.

Другий тайм також завершився за нульового результату. Також у команд відбулася низка замін.

Так на 68-й хвилині у збірної Англії на поле замість Вілшира вийшов Янг. В українців Гусєва замінив Безус.

Друга заміна відбулася під кінець поєдинку: на 87-й хвилині Волкотта замінив Клеверлі. В української збірної на 90-й хвилині Селезньов замінив Зозулю.

Вже у доданий час на поле в української збірної замість Ярмоленка на поле вийшов Хомченовський.

Таким чином Україна отримала 15 очок і наздогнала в групі Чорногорію, збірна Англії залишає за собою перше місце у групі із 16-ма очками.

У жовтні англійці проведуть домашні матчі проти Чорногорії та Польщі. Україна зіграє вдома з Польщею і на виїзді з Сан-Марино.

Нагадаємо, 6 вересня національна збірна України з футболу перемогла збірну Сан-Марино з рахунком 9:0 під час матчу кваліфікаційного турніру чемпіонату світу-2014, який відбувся у Львові.