Українці з окупованого Криму, які хочуть врятуватися від стихійного лиха оформлятимуться через КПВВ “Чонгар” – ДПСУ

6 Вересня 2018, 19:29

Контрольні пункти в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка" тимчасово призупиняють свою роботу. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook.

 

За його словами, дане рішення прийнято з метою збереження здоров`я працівникам ДПСУ та громадянам, які проживають біля адмінкордону.

 

"З метою збереження життя та здоров`я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі і слідують черкз КПВВ, в у зв’язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі "Титан" на території тимчасово окупованого Криму прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка"", – зауважив він.

 

 

Наголошується, що тепер перетнути адмінмежу з окупованим Кримом можна буде лише через КПВВ "Чонгар", який працює у штатному режимі.

 

"В тимчасово закритих контрольних пунктах прикордонники продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних будуть здійснювати лише в екстрених випадках та у разі крайньої необхідності", – додав Слободян.

 

Водночас, він відзначив, що громадяни України з окупованого півострову, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, будуть оформлятися у спрощеному порядку.