Українці у Великій Британії засмучені інформацією про прояви расизму серед футбольних фанатів

31 Травня 2012, 01:14

У заяві британських українців сказано, що українські вболівальники були дуже розчаровані тим, що меншина футбольних розбишак здатна створити таке несправедливе і негативне сприйняття двох країн, які є господарями найбільшого футбольного турніру Європи.

"На жаль, у кожній країні є свої екстремісти, однак шокуючі сцени в програмі "Панорама" не репрезентують поведінку чи спосіб мислення переважної більшості українців, які з нетерпінням очікують на гостей Євро-2012 з усього світу, щоб влаштувати їм теплий прийом", – сказано в заяві Асоціації.

Українці, які живуть у Сполученому Королівстві, не миряться з будь-якими проявами расизму, йдеться в заяві Асоціації, яка називає співвітчизників в Україні толерантним і гостинним народом.

"Шокуючі сцени в програмі "Панорама" не репрезентують поведінку чи спосіб мислення переважної більшості українців, які з нетерпінням очікують на гостей Євро-2012 з усього світу, щоб влаштувати їм теплий прийом"– йдеться у заяві Асоціації українців у Великій Британії.

Як повідомлялось, міністр спорту Великої Британії Хью Робертсон переконаний, що усі коментарі щодо проблем із расизмом в Україні не відповідають дійсності.

У МЗС України вважають, що телекомпанія BBC має вибачитися за сюжет про расизм в приймаючих містах Євро-2012.

28 травня у телепрограмі «Панорама», що вийшла на телеканалі ВВС,  колишній гравець збірної Англії Сол Кемпбелл сказав, що проведення Чемпіонату Європи в Україні і Польщі є помилкою через поширені в цих країнах расизм і випадки футбольного насильства.

Позначки: