Українці не задоволені боротьбою Зеленського та Кабміну з епідемією COVID-19

2 Грудня 2020, 11:36

62% громадян України не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського у боротьбі з епідемією коронавірусу, задоволені – 34% опитаних. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 28-30 листопада 2020 року і оприлюдненого 2 грудня.

 

 

Також переважна частина українців незадоволені діяльністю Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ, а найбільше – Кабінету міністрів.

 

«Діяльністю Міністерства охорони здоров’я у боротьбі з епідемією задоволені 28%, не задоволені – 68%. Роботою Міністерства внутрішніх справ задоволені 28%, не задоволені – 60%, не змогли оцінити – 12%. Найбільше серед органів центральної влади опитані не задоволені роботою Кабінету міністрів (72%) та Верховної ради (78%)», – йдеться в опитуванні.

 

Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 28-30 листопада 2020 р.

 

Нагадаємо, можливе запровадження локдауну на новорічні свята підтримують 58% українців. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що локдаун в Україні через ситуацію з COVID-19 у будь-якому випадку буде запроваджено. Єдине питання, яке обговорює влада, – коли саме його вводити.