Українці назвали три найважливіші проблеми країни – опитування

26 Серпня 2015, 16:50

Найгострішою проблемою в Україні є недостатній контроль за ціноутворенням. Про це свідчить опитування громадської думки, проведене соціологічною групою "Рейтинг", результати якого оприлюднила сьогодні 26 серпня прес-служба компанії.

Зокрема, на запитання "які три проблеми з перелічених є найважливішими особисто для вас?" більшість респондентів (51%) вибрали "контроль за ростом цін". Військові дії на Донбасі виділили 47% опитаних, а ще 38% вважають великою проблемою падіння курсу гривні.

З невеликим відставанням четверте місце серед найбільших проблем посіло безробіття – це виділили 37% респондентів.

Водночас російську присутність у Криму серед найбільших проблем указали лише 2% опитаних, а проблему статусу російської мови не виділив ніхто.

Повні результати опитування виглядають так:

Читайте також: Мешканці Сходу та Півдня України втрачають довіру до вітчизняних ЗМІ – опитування.

Опитування провели в усіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 10 по 30 липня 2015 року, з додатковою вибіркою в Одеській області. Національне опитування провели за випадковою вибіркою з 1200 постійних жителів України віком від 18 років, які мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2,8%, а коефіцієнт досяжності становив 62,8%. Опитування в Одеській області провели за випадковою вибіркою з 665 постійних жителів. Статистична похибка не перевищує 3,8%, а коефіцієнт досяжності становив 61,8%.