Українським військовим здався бойовик, якого російські спецслужби погрозами завербували в «ЛНР»

10 Березня 2016, 15:00

На Луганщині в районі села Троїцьке українським правоохоронцям здався бойовик терористичної організації «ЛНР». Про це повідомила прес-служба СБУ.

Як зазначається, уродженець міста Славута Хмельницької області у січні 2014 року виїхав до Російської Федерації, де нелегально працював різноробочим на будівництві. У серпні 2015 року він втратив документи і звернувся до російських правоохоронних органів з метою їх відновити.

"Натомість представники спецслужб РФ, погрожуючи ув’язненням, завербували чоловіка. Йому видали довідку на право тимчасового перебування на території РФ, квиток до Ростова-на-Дону та направили до зони військового конфлікту на Донбасі. Після місячного навчання у тренувальному центрі в місті Стаханов на Луганщині бойовик приєднався до одного з угруповань терористичної організації «ЛНР». З ним було підписано фейковий контракт та обіцяно 15 тисяч рублів щомісячно", – повідомили в СБУ.

Через нелюдське ставлення ватажків до підлеглих і невиплату грошей чоловік розчарувався в ідеях «русского міра» та самовільно, із зброєю, покинув позиції терористів та перейшов на територію, підконтрольну українським підрозділам.

Як повідомлялося, на Луганщині здався в полон російський найманець бойовиків на прізвисько "Самара".

Перед тим у зоні АТО затримали «казака», який залишив «ЛНР», не отримавши обіцяних грошей.