Українським спортсменам заборонили брати участь у змаганнях на території Росії

14 Березня 2018, 13:46

Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов підписав наказ, який забороняє участь українських спортсменів в усіх змаганнях, які відбуваються на території Російської Федерації. Про це Жданов написав у себе на сторінці у Facebook.

 

У повідомленні йдеться про те, що наші спортсмени останні два роки відмовлялися від комерційних змагань, сумнівних приватних кубків, які часто організовують російські бізнесмени, і які не проходять під патронатом міжнародних федерацій.

 

Проте українські спортсмени могли брати участь у офіційних змаганнях, чемпіонатах світу і Європи, етапах Кубків світу, інших турнірах, які організовують міжнародні спортивні федерації та які є частиною ліцензійних змагань.

 

Але тепер під заборону потрапили як комерційні, так і некомерційні змагання.

 

"Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях", українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – зазначив міністр.

 

Жданов додав, що змагання в Росії, з оглядом на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, є просто небезпечними для наших спортсменів.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чеська команда біатлоністів заявила про відмову від участі в російському етапі Кубка світу з біатлону, який проходитиме в Тюмені з 20 по 25 березня. Раніше про бойкотування змагань оголосили США та Канада.