Українським морякам, які заблоковані в Індонезії, продовжили термін віз

19 Листопада 2014, 09:17

Імміграційна служба Батама продовжила до кінця грудня перебування в Індонезії 41 українському морякові з судна Ocean Green, який ще з липня залишається затриманим у водах провінції Архіпелаг Ріау. Про це повідомили індонезійські журналісти з посиланням на представників індонезійського відомства.

"Ми продовжили свої дозволи на перебування до кінця грудня завдяки співпраці посольства України в Джакарті", – заявив офіційний представник Іміграційної служби Батама.

За інформацією індонезійських ЗМІ, судно Ocean Green орендує сінгапурська компанія Oceanic Pte Ltd, однак повернення корабля залишається під питанням через деякі юридичні аспекти – судно не сплатило збори на суму близько $ 400 тис. компанії Bias Delta Пратама, а термін дії віз моряків закінчився 7 листопада.

За наявною інформацією, на борту судна перебуває 41 український моряк. З липня вони змушені жити на кораблі без необхідних запасів води, їжі та палива, деякі з них – хворі.

Нагадаємо, раніше в Туреччині заблокували два судна італійського судновласника, а члени екіпажу, серед яких є українці, чекали виплати заборгованої зарплати.