Такі знижки стали можливими за рахунок зниження вартості проживання готелями.
За словами виконавчого директора однієї з мереж готелів, готелі знизили ціни на свої послуги в середньому на 35-45%.
«Усе залежить від того, з якою маржою працював готель. Готелі, які працювали з більшою маржою, можуть дозволити собі істотніше знизити ціни на проживання», – пояснює він.
На даний момент завантаження єгипетських готелів складає близько 30-40%, у той час коли у січні-лютому завантаженість деяких готелів сягала 10%.
«Якщо минулого року на початку березня наш готель був заповнений на 93%, то зараз туристів в два рази менше», – говорить генеральний диреткор одного з готелів.
Готелі також продовжили туркомпаніям той період, упродовж якого оператори можуть використовувати обумовлений заздалегідь депозит номерів. За схожим сценарієм діють і авіакомпанії, які виконують чартерні перевезення. В'їзд іноземних туристів стимулюють і в аеропортах Єгипту. У п'яти курортних зонах – Луксор, Асуан, Таба, Шарм-ель-шейх і Хургада – на 50% були знижені збори аеропортів.
Представники тургалузі чекають, що туристичний потік в Єгипет відновиться через три-чотири місяці.
Нагадаємо, у лютому українські туристи розпочали повертатися на єгипетські курорти. З київського міжнародного аеропорту Бориспіль в Хургаду першим чартерним рейсом авіакомпанії Міжнародні авіалінії України вилетіли в суботу 186 пасажирів.
Як відомо, у зв'язку з масовими акціями протесту в Єгипті, які почалися 25 січня і призвели довідставки президента Хосні Мубарака, з країни виїхали близько 1 мільйона іноземців. У лютому в Єгипті почаласянова хвиля протестів. Люди вимагають підвищення зарплат та впровадження реформ задля підвищення якості життя.
Останні українські туристи залишили курорти 12 лютого і з цього часу польоти в цю країну призупинилися.