Український велогонщик став двократним чемпіоном Паралімпіади-2016

14 Вересня 2016, 21:53

Український велогонщик Єгор Дементьєв завоював свою другу золоту медаль на змаганнях Паралімпіади-2016.

У змаганнях з роздільним стартом в категорії С5 українець показав найкращий час заїздів 36: 53.23, на понад 40 секунд випередивши найближчого суперника.

Також скарбничка збірної України поповнилася бронзовою нагородою. Олексій Денисюк зайняв третє місце у стрільбі з пістолета на дистанції 50 метрів.

Зазначимо, ця нагорода стала другим золотом для Дементьєва на Паралімпійських іграх в бразильському Ріо-де-Жанейро. Кілька днів тому він виграв гонку в класу S5 на дистанції 4000 м.

Тепер в активі української паралімпійської збірної 74 медалі: 28 золотих, 21 срібна, 25 бронзових. Українці утримують третю позицію в загальному заліку, попереду – команди Китаю та Великої Британії.