Український тиждень отримав «Відзнаку гендерної рівноваги Весна 2012»

23 Березня 2012, 15:31

Експерти Центру відзначили цикл матеріалів, який вийшов у №10 Тижня від 7 березня 2012 року. До нього увійшли зокрема колонки Юрія Макарова «Слабка ланка»  та Олексія Сокирка «Привид патріархату», та статті «Шукайте чоловіка» й «Гендер по-радянськи».

Також експертами центру було відзначено Національні «гарячі лінії» Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з питань торгівлі людьми та запобігання насильство та захисту прав дітей та позов цієї організації до КМУ та МВС щодо експерименту в навчанні з обмеження доступу до вищих навчальних закладів системи МВС жінок та деяких інших категорій осіб.

Володарі нагороди визначаються Центром з 2009 року двічі на рік – в дні весняного і осіннього рівнодення. На її отримання можуть претендувати юридичні та фізичні особи, їх ініціативи, вчинки, а також процеси, дії, телепрограми та відеокліпи, дослідження, тощо, які сприяють утвердженню гендерної рівності і трансформації суспільства з метою повної реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.