“Український тиждень” і ще шість онлайн-медіа очолили рейтинг щодо дотримання журналістських стандартів

29 Вересня 2020, 20:13

Згідно з результатами моніторингу ГО "Інститут масової інформації", напередодні місцевих виборів перше місце в рейтингу онлайн-медіа щодо дотримання журналістських стандартів посіли такі ЗМІ: "Український тиждень", "Дзеркало тижня", "Українська правда",  "Суспільне", "Ліга", "Букви" та Укрінформ. Про це у вівторок, 29 вересня, йдеться на сайті ІМІ.

 

Понад 96% матеріалів на вищезазначених ресурсах не містили порушень професійних стандартів журналістики.

 

 

Найгірші показники з дотримання професійних стандартів уже традиційно демонструє сайт "Знай", на якому лише 14% матеріалів не містили грубих порушень базових стандартів професійної журналістики. 

 

Як зазначається, моніторинговий аналіз проводився у вересні 2020 року в 19 загальнонаціональних інтернет-ЗМІ (десять найрейтинговіших, сім ЗМІ, що підписали меморандум Медіаруху за дотримання професійних стандартів, а також два сайти, які висловили бажання бути в переліку медіа, що підлягають моніторингу): obozrevatel.com, segodnya.ua, 24tv.ua, tsn.ua, strana.ua, pravda.com.ua, znaj.ua rbc.ua, unian.com, gordonua.com, nv.ua (М), liga.net (М), ukrinform.ua (М), zn.ua (М), censor.net.ua (М), tyzhden.ua (М), interfax.com.ua (М), suspilne.media, bykvu.com.

 

Загальна вибірка становила 1900 матеріалів – по 100 матеріалів, узятих поспіль одночасно з кожного сайту, який було охоплено моніторингом.