Український термінал для cкрапленого газу хоче будувати корейська компанія

29 Серпня 2012, 19:46

Про це повідомила прес-службі Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами(Держінвестпроект), пославшись на підписаний сьогодні між агентством і «KoGas» меморандум про співпрацю.

За словами голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва, меморандум свідчить про спільний інтерес щодо участі KoGas як стратегічного партнера-інвестора Національного проекту "LNG термінал" і експортера зрідженого газу для українського терміналу.

Згідно з повідомленням прес-служби Держінвестпроекту, за підсумками проведених 28 і 29 серпня зустрічей з представниками KoGas на чолі з президентом корпорації Чу Канг Су сторони сформували програму стратегічного партнерства, ключовими елементами якої є спільна реалізація проектів у сфері енергетики і енергозбереження, що стало основою для підписання меморандуму.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 8 серпня затвердив техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) будівництва в Україні терміналу з прийому скрапленого природного газу (LNG-термінал).

Згодом стало відомо, що Кабмін планує надати державні гарантії на суму до 2,305 млрд грн для будівництва морської частини терміналу з прийому скрапленого природного газу.

96