Український стартап WalQlike продовжує відкривати Україну для туристів по-новому

26 Жовтня 2020, 11:57

 

Наразі, у період, коли подорожувати іншими країнами стало непросто, туризм в Україні виявився більш затребуваним серед сучасних подорожувальників. Мета проекту WalQlike — показати туристично привабливі міста нашої країни в новому нестандартного світлі та зробити дослідження України цікавим як для туристів-експертів, так і для тих, хто бажає яскраво провести вікенд з друзями чи сім’єю.

WalQlike являє собою інтерактивний гід, котрий пропонує прогулятися містом, розгадуючи при цьому загадки. Додаток достатньо простий та зручний у використанні. А формат квесту робить маршрут захоплюючим та додає елемент інтриги. Рухаючись від однієї пам’ятки до іншої, користувач відповідає на нескладні питання й таким чином знайомиться з містом під абсолютно новим кутом, відкриваючи для себе як популярні туристичні локації, так і секретні місцини міста. Фішка тематичних квест-екскурсій WalQlike — у нестандартності. Ви можете вибрати будь-який маршрут на свій смак і настрій: від знайомства з місцевими легендами та полювання на привидів до вивчення архітектурних особливостей і пошуку мініатюрних скульптур котиків у різних куточках міста. Окрім того, тут ви не обмежені в часі та завжди можете зробити паузу на каву або щоб клацнути яскраве фото на пам’ять. Дивіться промо ролик від WalQlike, щоб уявити, як це насправді працює, та поринути в атмосферу квест-прогулянки.
https://www.youtube.com/watch?v=vx90hG5Y5J0

На даний момент застосунок безкоштовний і доступний для платформ iOS та Android. Вирушити на прогулянку з WalQlike тепер можна у Львові, Києві, Кам’янці-Подільському, Тернополі, Одесі, Чернігові, Харкові, Дніпрі, Франківську та Чернівцях.