Український спортсмен встановив світовий рекорд з плавання на дистанції 50 метрів

2 Липня 2018, 11:13

У неділю, 1 липня, у фіналі змагань в Римі український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. Про це повідомляє XSport.

У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди.Зазначається, що колишнє світове досягнення  з 2009-го року належало іспанцеві Рафаелю Муньосу.

Додамо, що 26-річний Говоров народився у Севастополі, але після окупації Криму Росією продовжиив виступати за Україну.

Андрій Говоров дворазовим чемпіоном Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, багаторазовим чемпіоном та призером чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, багаторазовим призером чемпіонатів Європи, дворазовим рекордсменом Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм. На Олімпійських іграх 2012 року у Лондоні на дистанції 50 метрів вільним стилем дійшов він до півфіналу.

Нагадаємо, 25 травня у Мюнхені українець Олег Омельчук виграв золоту медаль на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, посівши перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.