Український політв’язень Балух в анексованому Криму голодує 100 днів

26 Червня 2018, 15:52

Незаконно засуджений в окупованому Криму український активіст Володимира Балух голодує 100 днів.

 

 

Балух не вживає їжу, тільки п'є воду. За час голодування українець втратив 30 кг ваги, що несе величезну загрозу для його життя" Вчора, 25 червня, у нього почались сильні болі в області грудей і підлопаткового м'яза.

 

 

Раніше стало відомо, що за Володимиром Балухом, якого утримують у сімферопольському СІЗО, встановили відеоспостереження. 

 

Нагадаємо, 18 червня у окупованому Криму Балуха звинуватили у "дезорганізації роботи ізолятору тимчасового тримання" через нібито забруднення одягу начальника ізолятору Валерія Ткаченка.

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.