Український лоукостер SkyUp відмовився від конкуренції з МАУ

18 Грудня 2017, 09:20

Керівництво нової української лоукост-авіакомпанії "SkyUp" не планує конкурувати з компанією Міжнародні авіалінії України (МАУ) – найбільшим авіаперевізником країни. Про це заявив співвласник компанії Юрій Альба, пише ЦСТ.

За його словами, SkyUp не виключає можливості код-шерінгу з МАУ.

"Я прагну до того, щоб конкуренти були не тільки конкурентами, а й колегами і партнерами. Якщо так складеться, а я впевнений, що так і буде, можливо, ми будемо кодшеріться з МАУ", – повідомив Альба.

Код-шерінг – це спільна комерційна експлуатація авіарейсів декількома авіакомпаніями. Більш того, за словами експертів, для МАУ, яка поступово йде з ринку чартерних перевезень, рейси, які планує запускати SkyUp, загрози не несуть.

"МАУ останнім часом максимально пішла з чартерних перевезень, вони максимально зосередилися на регулярних рейсах", – розповів гендиректор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецкий.

Авіаексперти Сергій Хижняк зазначає, що новий український лоукостер може стати конкурентом невеликим чартерним авіакомпаніям. "Якщо говорити про МАУ, то для неї чартерний сегмент не настільки значний. Тому навряд чи SkyUp стане конкурентом для МАУ. Думаю, поява нової авіакомпанії більше вдарить по маленьким чартерним перевізникам", – зазначив він.

Нагадаємо, з квітня 2018 року почне роботу національна авіакомпанія в сегменті дешевих авіаперевезень SkyUp.