Український фільм отримав нагороду на кінофестивалі в Казахстані

21 Вересня 2018, 11:38

Український режисер Роман Бондарчук за фільм "Вулкан" отримав нагороду за найкращу режисуру на Першому Міжнародному Алматинському кінофестивалі. Про це в п'ятницю. 21 вересня, повідомляє прес-служба Держкіно.

 

 

"Нагороду за найкращу режисуру Першого Міжнародного Алматинського кінофестивалю здобув Роман Бондарчук за роботу над фільмом "Вулкан", створеним за підтримки Держкіно", – йдеться в повідомленні.

 

Проект фільму "Вулкан" став одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Стрічка створена спільно Україною і Німеччиною. З українського боку виробництво здійснила кінокомпанія "ТАТОФІЛЬМ" (продюсер Олена Єршова) і ГО "Південь" (продюсер Dar'ya Averchenko) за підтримки Держкіно.

 

"26 жовтня "Вулкан" відкриває кінофестиваль BEAST International Film Festival у м. Порту (Португалія), присвячений східноєвропейському кіно. Цього року у фокусі фестивалю – нові українські фільми", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, у липні  фільм "Вулкан" виборов Гран-прі кінофестивалю "Золотий абрикос". 12 червня стало відомо, що дві українські стрічки – «Вулкан» Романа Бондарчука та «Донбас» Сергія Лозниці увійшли до конкурсної програми Мюнхенського кінофестивалю.