Український арбітр судитиме фінал Олімпіади-2016 з баскетболу

21 Серпня 2016, 11:41

Український арбітр Борис Рижик буде судити фінал олімпійського баскетбольного турніру. Про це повідомляється на сайті Федерації баскетболу України.

Матч між командами збірних США і Сербії розпочнеться о 21:45 за київським часом.

До цього 40-річний український суддя вже обслуговував усі значимі світові фінали, зокрема, фінал жіночої Олімпіади, чоловічих чемпіонатів Світу та Європи, а також фінал Євроліги.

Нагадаємо, протягом дня 20 серпня українці на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро завоювали три нагороди.

Першими бронзову нагороду в актив України принесли дует каноїстів у складі Дмитра Янчука і Тараса Міщука на дистанції 1000 метрів.

Згодом Анна Різатдінова у фіналі індивідуального багатоборства з художньої гімнастики також завоювала бронзову нагороду.

Пізно ввечері український п'ятиборець Павло Тимощенко став срібним призером Олімпійських ігор. В активі збірної України 11 медалей на Іграх в Ріо: дві золоті нагороди, п'ять срібних та чотири бронзові медалі.