Він сидів у VIP-ложі стадіону.
Дані про його місцеперебування повідомили в українське бюро «Інтерполу». За інформацією видання їх зафіксував черговий офіцер українського бюро «Інтерполу», старший лейтенант Станіслав Євчук.
Як повідомлялося раніше, Тохтахунов розповів, що за президента Віктора Януковича став їздити до Києва.
Втім, державна прикордонна служба заявляла, що їй не надходила інформація про необхідність його затримання.
Довідка Тижня.
Алімжан Турсунович Тохтахунов, узбек за національністю, народився в Ташкенті. У більш вузьких колах Тохтахунов відомий як Тайванчик.
Тохтахунов двічі судимий: у 1970-х роках минулого століття за порушення паспортного режиму та дармоїдство. За інформацією ЗМІ, активно допомагав «творчим людям», зокрема співачкам Софії Ротару і Аллі Пугачовій. У 1989 році Тохтахунов виїхав за кордон, де став великим бізнесменом і меценатом.
У той же час, як вважали в правоохоронних органах багатьох країн, залишався впливовою фігурою в кримінальному середовищі: контролював діяльність відразу кількох французьких організованих злочинних угруповань, дозволяв конфлікти між протиборчими структурами, виступаючи своєрідним третейським суддею.
У липні 2002 року на запит прокуратури Нью-Йорка був арештований в Італії. Влада США звинуватили його в тиску на суддів під час зимової Олімпіади в Солт-Лейк-Сіті. У червні 2003 року Касаційний суд Італії відмовив Сполученим Штатам у видачі Тохтахунова, після чого той прибув до Росії, де зайнявся бізнесом і благодійністю.
За інформацією ЗМІ, Тохтахунов відомий лобіюванням інтересів підприємств, що входять до складу «Асоціації XXI століття», яку очолює спортивний меценат Анзор Кікілашвілі.За деякими даними, Тохтахунов приймав на реалізацію антикваріату та культурних цінностей, що вивозяться за кордон, порушуючи податкове законодавство Німеччини, безмитно продавав теле-, радіо-, відеоапаратуру, комп'ютери радянським громадянам із Західної групи військ.Крім того, є інформація про участь Тайванчик в реалізації нафтопродуктів, що поставляються підприємствами асоціації в Західну групу військ.Одна із незаконних операцій з нафтою була проведена спільно з лідером люберецьким угруповання Аксьоновим (Аксен) і Меріанашвілі (Тенгіз). За оперативною інформацією, Тохтахунов є співвласником багатьох великих західних компаній, в тому числі йому належить частина акцій німецької фармакологічної компанії «Байєр».
У базі даних Інтерполу Алімжану Тохтахунова виставлена «червона картка», відповідно до якої він повинен бути затриманий правоохоронними органами країн-учасниць організації.