“Української кризи немає, є агресія РФ проти України”. МЗС виправило BBC

3 Вересня 2018, 10:04

Британська компанія BBC вживає вираз "українська криза", замість того, щоб назвати збройний конфлікт на Донбасі "російською агресією". Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца у Twitter.

 

"Шановна BBCWorld, немає української кризи. Є агресія Росії проти України. Інформування потрібно будувати на фактах", – заявила представник українського зовнішньополітичного відомства.

 

 

 

 

Зокрема, заголовок BBC звучить так: "Українська криза: масова явка на похорон донецького заколотника Захарченка". У свою чергу, опублікований матеріал на сайті має таку назву: "Олександр Захарченко: масова явка на похорон українського заколотника". 

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. Смерть терориста підтвердили в його "адміністрації". 

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка могли вбити через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель Захарченка в окупованому Донецьку та очікувано звинуватили Україну у його вбивстві. На вбивство ватажка "ДНР" уже відреагував Путін.