Українського політв’язня Коломійця відвідали дружина і консул

15 Лютого 2017, 22:42

Засудженого в Криму учасника Євромайдану Андрія Коломійця в колонії відвідав український консул, також у нього побувала на тривалому побаченні дружина. Про це повідомив адвокат Олександр Попков у Facebook. 

"Я двічі на прохання дружини був у Андрія (Коломійця – ред.) у колонії, керівництво і ув'язнені його не пресують, ставлення нормальне, хоча, звичайно, йому там нелегко, він все ж чужинець. Його вже відвідав український консул і нещодавно на тривалому побаченні була дружина Галина Коломієць", – зазначив Попков.

Адвокат також стверджує, що "з колегами працюватиме над юридичними способами захисту і визволення українського політв'язня".

Нагадаємо, Коломійця засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму в червні 2016 року. У листопаді його етапували з Криму до Росії.

Українця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків. Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, є лише дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

Адвокат Коломійця заявляв про перешкоди в оскарженні вироку. Російська правозахисна організація "Меморіал" вважає політв’язнем Андрія Коломійця та вимагає його негайного звільнення.