Українського політв’язня Коломійця поклали до лікарні

26 Березня 2019, 13:07

Українського політичного в'язня, учасника Євромайдану Андрія Коломійця у понеділок, 25 березня, відправили до медичного закладу на обстеження. Про це Кримській правозахисній групі повідомила його дружина Галина Коломієць.

 

Дружина Коломійця розповіла, що Андрієві завдають страждань болі в животі, знову загострився псоріаз. Вона зазначила, що його спина і шия покриті червоними плямами.

 

Раніше виконувач обов'язків генерального консула України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський розповів, що Коломійця утримують в колонії Краснодора, де «найбільш жорсткі умови утримання» в порівнянні з іншими колоніями з українськими громадянами.

 

Нагадаємо, Коломійця засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму в червні 2016 року. У листопаді його етапували з Криму до Росії.

 

Українця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків. Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, є лише дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

 

Адвокат Коломійця заявляв про перешкоди в оскарженні вироку. Російська правозахисна організація "Меморіал" вважає політв’язнем Андрія Коломійця та вимагає його негайного звільнення.