Українського політв’язня Коломійця етапували з Криму в Росію

16 Листопада 2016, 07:46

Засудженого в Криму учасника Євромайдану Андрія Коломійця у середу, 16 листопада, вивезли в російський Краснодар. Про це в коментарі Тижню повідомила дружина політв'язня Галина Коломієць.

Де саме розмістять засудженого, жінка не знає.

"Про це не повідомляють нікому, навіть йому. Коли – йому кажуть, а куди – ні", – розповіла вона.

Зазначимо, раніше з'являлася інформація, що Андрія Коломійця плануть етапувати в Краснодар, і це могло зірвати процедуру одруження українця з громадянкою Росії Галиною Заліхановою. Проте вони одружилися в СІЗО 15 листопада, жінка опублікувала у Facebook свідоцтво про одруження. 

У червні українського активіста Євромайдану Андрія Коломійця в анексованому Росією Криму засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Українця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків. Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, є лише дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

Адвокат Коломійця заявляв про перешкоди в оскарженні вироку. Російська правозахисна організація "Меморіал" вважає політв’язнем Андрія Коломійця та вимагає його негайного звільнення.