Українські військові звільнили хутір на Донбасі

21 Вересня 2018, 22:41

У Луганській області українські військові звільнили хутір Вільний в районі населеного пункту Золоте-5, який перебував під контролем бойовиків. Про це у п'ятницю, 21 вересня, повідомив у Facebook народний депутат Дмитро Тимчук.

 

"Для припинення провокаційних обстрілів, збереження життя і здоров'я особового складу ОС і цивільного населення н.п. Золоте-4, за даними групи ІС, 19 вересня поточного року особовий склад роти глибинної розвідки зі складу резерву Об'єднаних сил розширив зону відповідальності ОС і зайняв нові позиції, взявши під свій контроль північно-західну околицю н.п.Золотое-5", – написав Тимчук.

 

За його словами, окупанти позбавлені можливості безкарно наближатися до позицій ОС і здійснювати обстріли їх позицій з близької дистанції на даній ділянці.

 

"Характерно, що місцеві жителі (близько 150 чоловік) зустріли українських воїнів-визволителів гаслами "Слава Україні!" і "Героям Слава!".В результаті проведеної операції Об'єднаними силами повернуто під контроль майже 40 га території", – додав нардеп.

 

Нагадаємо, 1 липня у Луганській області українські військовослужбовці взяли під контроль населений пункт Золоте-4.