Українські військові зблизька зняли як виглядає “кладовище бронетехніки” на Сіверському Донці

19 Травня 2022, 18:28

На відео, яке опублікував проєкт «Український свідок», залишки російської бронетехніки різних типів. Українські військові показують ціле кладовище техніки із характерною символікою — Z, O, та V. Це наслідки російського форсування Сіверського Донцю. 5 травня окупаційні війська силами танкового полку почалу наступальну операцію. Їх метою було захоплення траси Лисичанськ-Бахмут і обмеження сполучення українських військ з Луганською областю.

Бойові дії зосередились на околицях Білогорівки, в результаті чого російські війська знищили населений пункт майже повністю. Також вони нанесли авіаудар по школі, в якій знаходилось близько 90 людей. Операція тривала до 12 травня і закінчилася провалом: росіяни втратили більше 70 одиниць техніки, серед них танки, БМП та БТРи. Втрати особового складу налічують близько 485 людей вбитими або пораненими.

 

Якщо ви стали Українським Свідком і маєте відеоматеріали з місця подій: зруйновану інфраструктуру, результати обстрілів, підбиту ворожа техніка, проукраїнські мітинги — надсилайте, будь ласка, нам на пошту [email protected]