Українські військові зайняли нові стратегічні позиції поблизу Жолобка

20 Червня 2018, 14:47

Українським військовим вдалося зайняти нові стратегічні позиції поблизу Жолобка Луганської області. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

Так, навколо села створили смугу забезпечення глибиною до 2 км на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону.

 

 

Зазначається, що для підрозділів, що обороняються на Луганському напрямку, це завдання було непростим, адже попри складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив та вів інтенсивну розвідку.

 

 

"Позиції бойової охорони були не тільки зайняті, а й обладнані в інженерному відношенні у повному обсязі. Завдання виконувалися упродовж двох тижнів. У ході виконання завдання втрат серед наших військових немає", – йдеться у повідомленні.

 

Раніше речник Міноборони Олександр Мотузяник під час брифінгу заявив, що російський офіцер відкрив вогонь у підрозділі під час з'ясування стосунків з бойовиками.

 

Нагадаємо, 19 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 26 разів порушували режим припинення вогню, з них 3 рази застосовували заборонене Мінськими домовленостями важке озброєння. У штабі повідомили, що під час бойових дій три військовослужбовця отримали поранення.