Українські велосипедисти стали чемпіонами Європи

4 Серпня 2018, 14:14

У перший день об'єднаного чемпіонату Європи з олімпійських видів спорту українські велосипедисти-треківці завоювали золото і срібло. Роман Гладиш став кращим в скратчі – гонці за очками – повідомляє офіційний сайт змагань.

Наш спортсмен на останньому колі гонки випередив француза Адрієна Гареля і Трістана Марге з Швейцарії. У жіночому спринті Любов Басова та Олена Старикова програли дуету з Росії (33,108 секунд проти 32,452) і завоювали срібло.

Раніше, на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту плавець Михайло Романчук приніс Україні "золото" на дистанції 400 метрів. А дует у синхронному плаванні завоював срібло в технічній програмі.

Таким чином, на рахунку збірної України 2 золоті та 2 срібні нагороди. Перший в історії чемпіонат Європи з літніх видів спорту (об'єднаний чемпіонат з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону) проходить в шотландському Глазго і німецькому Берліні з 3-го по 12 серпня.

Нагадаємо, українська спортсменка Яна Беломоїна стала переможницею престижних велоперегонів Gold Trophy Sabine Spitz, які відбулися у німецькому Бад-Зеккінгені.