Українські спостерігачі СЦКК зафіксували обстріл бойовиками житлових кварталів Щастя

6 Березня 2018, 15:24

Українська сторона СЦКК зафіксувала обстріл бойовиками житлових кварталів Щастя, унаслідок чого було пошкоджено будинки та господарські будівлі. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

 

"Українська сторона СЦКК інформує, що бойовики окупаційної адміністрації РФ, нехтуючи домовленостями про встановлення з 00.01 хвилин 05.03.2018 всеохоплюючого режиму припинення вогню вдовж всій лінії розмежування сторін на сході України, прийнятого Трьохсторонньою контактною групою 28 лютого 2018 року у Мінську, порушили «режим всеохоплюючого перемир’я», застосувавши при цьому зброю, яка заборонена Мінськими домовленостями по житлових кварталах населеного пункту Щастя", — йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що ніхто з місцевих мешканців не постраждав.

 

"За результатами фотофіксації порушення проросійськими найманцями режиму припинення вогню із застосуванням мінометів 82 калібру, та стрілецької зброї по будинках мирних мешканців у населеному пункті Щастя, спостерігачами (мобільної) групи спостережної групи «Новоайдар» виявлено та зафіксовано значні ушкодження. Зокрема, зафіксовано влучання бронебійно-запалювальних трасуючих боєприпасів у житлові будинки та господарські будівлі мирних мешканців…, а також по дитячому садочку «Зірочка». У зазначених помешканнях зруйновані зовнішні стіни та вікна, а також значно пошкоджені меблі та побутова техніка", — додала українська сторона СЦКК.

 

Нагадаємо, що 2 березня незаконні збройні формування обстріляли з великокаліберних кулеметів населений пункт Зайцеве Донецької області, унаслідок чого згоріла літня кухня приватного будинку.