Українські шпажисти завоювали бронзу на чемпіонаті світу з фехтування

23 Липня 2018, 17:40
У понеділок, 23 липня, українські шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свічкар завоювали бронзові медалі чемпіонату світу з фехтування, що проходить в китайському Усі. Про це повідомляє "Укрінформ".

Повідомляється, що Нікішин поступився у півфіналі олімпійському чемпіону Рубену Лімардо з Венесуели (4:7), а Свічкар – французу Янніку Борелю (11:15).

В 1/4 фіналу Богдан вибив з боротьби американця Кертіса Макдоуалда (15:10), а Роман – швейцарця Бенджаміна Штеффена (15:12).

Нагадаємо, 1 липня, у фіналі змагань в Римі український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

25 травня у Мюнхені українець Олег Омельчук виграв золоту медаль на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, посівши перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.