Українські прикордонники провели навчання неподалік Молдови і Румунії

15 Лютого 2017, 14:48

На території Ізмаїльського прикордонному загону на Одещині, який охороняє ділянку держкордону з Молдовою і Румунією, відбулися триденні тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою. Про це повідомили у Держприкордонслужбі України у середу, 15 лютого.

За наданою інформацією, до навчань залучили у повному складі прикордонну комендатуру швидкого реагування.

«На полігоні розгорнули наметове містечко з усім потрібним для служби та побуту підрозділу в польових умовах», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що для спецпризначенців це вже другий зимовий вихід, проте перший цьогоріч.

Як заявили у відомстві, під час навчання цього року охоронці кордону відпрацьовували різні тактичні завдання, зокрема з виконанням стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та снайперських гвинтівок.

Окрім того, у Держприкордонслужбі нагадали, що наприкінці минулого року прикордонники виїжджали на загальновійськовий полігон «Широкий Лан», де проводили стрільби із крупнокаліберних кулеметів, мінометів, зенітних установок та протитанкових гранатометів.

Нагадаємо, у 2017 році передбачено принципово нову модель системи захисту і охорони кордону з Росією. Для реалізації Плану заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону Державним бюджетом на 2017 рік заплановано 200 млн гривень.