Українські пілоти відпрацьовують тактичні завдання з бойовою стрільбою та бомбометанням

12 Серпня 2016, 12:02

У рамках командно-штабних навчань з практичними діями військ «Небесний щит-2016» українські пілоти відпрацьовують низку завдань з бойовою стрільбою та бомбометанням. Про це повідомив речник Міністерства оборони України, підполковник Олексій Чорнобай.

«Під час практичної фази пілоти вдень і вночі відпрацьовують льотно-тактичні завдання з бойовою стрільбою та бомбометанням. Екіпажі МіГ-29 і Су-24 винищувальної і бомбардувальної авіації ПС ЗСУ здійснили посадку і зліт на ділянках автотрас Київ – Чоп і Київ – Одеса», – розповів він на брифінгу в Києві.

Під час навчань також відпрацьовуються навички ефективного планування застосування військ для відбиття повітряних ударів, а також завдання авіаударів по об'єктах і угрупованнях противника.

«Підрозділи протиповітряної оборони здійснили марш до нового району бойового призначення, де розгорнулися і приступили до виконання завдань з прикриття важливих об'єктів і угруповань військ від ударів з повітря», –  розповів Чорнобай.

Раніше у Міноборони повідомили, що до кінця 2016 року підрозділи Збройних сил України візьмуть участь в трьох багатонаціональних навчаннях: одному – на території України і двох – за кордоном.