Українські підприємства почали експортувати молочну продукцію до Китаю

1 Лютого 2016, 16:42

Шість українських підприємств упродовж останніх двох місяців розпочали здійснювати експорт сухого молока, молочної сироватки і сиру до Китаю. Про це в Facebook повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

За його словами, в грудні 2015 року чотири вітчизняні підприємства отримали ветеринарні сертифікати на експорт молока та молочної продукції до Китаю, а у січні 2016 року такі сертифікати отримали ще два підприємства. Продуктова лінійка, спрямована на експорт, представлена сухим молоком, молочною сироваткою та сиром.

«Ідеться про дочірнє підприємство «Старокостянтинівський молочний завод», ПАТ «Баштанський сир завод», ПрАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Таращамолоко», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «Агропродекспорт», – розповів міністр.

Читайте також: 10 українських виробників отримали дозвіл на продаж молочної продукції на ринку ЄС

Він нагадав, що наприкінці вересня 2015 року дозволи на експорт молочної продукції до Китаю отримали 18 українських компаній: філії ПП «Прометей» «Менський сир» та «Славутський маслоробний комбінат», «Охтирський сиркомбінат», «Роменський молочний комбінат», «Миргородський сироробний комбінат», «Старокостянтинівський молочний завод», ТОВ «Елітмол Киів», «Техмолпром», «Золотоніський маслоробний комбінат», «Баштанський сир завод», «Ічнянський молочно-консервний комбінат», «Літинський молочний завод», «Бершадьмолоко», «Дубномолоко», «Клуб сиру», ТОВ «ТЕРРА ФУД», «Жашківський молокозавод», «Хмельницький завод СОМ «Молочний візит».

Читайте також: Росія не пустила українську молочку до Криму

«Компетентні органи Китаю та України провели велику роботу для того, аби відкрити вихід для українських молочників на китайський ринок. Ринок молочної продукції Китаю має великий потенціал. І ми пишаємося тим, що експерти із сертифікації і ветеринарного нагляду КНР високо оцінили якість вітчизняної молочної продукції. Робота із розширення ринків збуту для української сільськогосподарської продукції буде продовжуватися», – наголосив

Україна розпочала експорт молочної продукції до Китаю.Наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт мо…

Опубліковано Олексій Павленко 1 лютого 2016 р.