Українські нафтотрейдери знову почали підвищувати ціни на всі види пального

19 Травня 2016, 19:29

У четвер, 19 травня, низка мережевих АЗС підвищили роздрібні ціни на всі види палива. Про це OilNews повідомили в "Консалтинговій групі "А-95".

"Лідером зростання стала заправна мережа AMIC, яка збільшила ціни на 0,72-0,94 гривні/літр. Подібне різке зростання обумовлене тим, що по середах в мережі традиційно проходять дисконтні акції", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на заправках Shell, Socar, ОККО, "Татнефть" та "Азовнафтопродукт плюс" всі види палива подорожчали на 0,50 гривні/літр. Мінімальне зростання зафіксовано на АЗС мережі WOG, де бензини і ДП стали дорожчими на 0,10 гривні/літр.

"Ці зміни призвели до збільшення середніх роздрібних цін по Україні. Так, преміальні бензини додали в ціні 20 копійок/літр, А-92 подорожчав на 15 копійок/літр, ДТ стало дорожчим на 14 копійок/літр, вартість регулярних бензинів А-95 збільшилася на 13 копійок/літр", – зазначає видання.

Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба повідомляла, що на АЗС по всій Україні знайшли бензин та дизельне пальне, яке не відповідає нормам ДСТУ. Згодом стало відомо, що низку нафтотрейдерів оштрафували через погану якість палива.