Українські митники вилучили 8 тис. футболок до Євро-2012

13 Травня 2012, 14:31

Як зазначається в прес-релізі відомства, товар надійшов з Туреччини на адресу одного з київських підприємств. На 7 тис 856 футболках були знаки для товарів і послуг "Євро-2012" і "Польща Україна 2012», які є об'єктом права інтелектуальної власності УЄФА.

Встановлено, що одержувач товару не тільки не внесений до митного реєстру як імпортер оригінальних товарів, але не має навіть разових дозволів для імпорту такої продукції . Митниця припинила оформлення даної партії товару і проінформувала як представника УЄФА в Україні, так і декларанта товару про вимоги законодавства в даній сфері.

Нагадаємо, у вересні минулого року УБОЗ провели обшуки в компаніїї ProstoPrint, яка стала широко відомою завдяки виготовленню футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…". Пізніше правоохоронці пояснили, що обшук пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012, яку виготовляла компанія. Тоді ще керівник ProstoPrint денис Олейніков висловлював готовність навіть судитися з УЄФА, аби довести протилежне..

Як повідомлялося раніше, Митниця в цьому році перерахувала до держбюджету понад 38 млрд грн.