Українські лижники здобули дві медалі на Паралімпіаді-2018

17 Березня 2018, 11:47

Українські лижники в суботу, 17 березня, вибороли дві медалі на Паралімпіаді в Пхенчхані. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті змагань.

Так, у чоловічій гонці на 10 км серед спортсменів у категорії "стоячи", Григорій Вовчинський виборов срібло, пропустивши вперед Йошихіро Нітту з Японії.

Крім того, у гонці на 7,5 км ("сидячи") Максим Яровий завоював бронзу. Його випередили Сін Е Хюн з Південної Кореї та Даніель Кноссен з США.

Таким чином, на рахунку української команди тепер шість золотих, сім срібних та вісім бронзових нагород – 21 медаль.

Як зазначається, збірна України опустилася на п'яте місце в загальнокомандному заліку. Нашу збірну випереджають в медальному заліку команди США (12-5-8), Росії (8-10-6), Канади (8-1-15) і Німеччини (6-8-2).

Як повідомлялося 16 березня, українка Оксана Шишкова здобула срібло на Паралімпіаді в Пхенчхані у біатлоні на довгу дистанцію (12,5 км).