Українські консули відвідали незаконно ув’язненого в Росії Литвинова

11 Лютого 2016, 11:33

Росія допустила українських консулів до заарештованого в Росії громадянина України Сергія Литвинова. Про це повідомив департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України у Facebook.

«В ході зустрічі з Сергієм Литвиновим консульські посадові особи переконалися в задовільному стані його здоров’я та перевірили умови його тримання та харчування», – йдеться в повідомленні.

У МЗС нагадали, що чергове судове засідання у справі Литвинова відбудеться 11 лютого в приміщенні Тарасівського районного суду Ростовської області.

Як повідомлялося, Сергій Литвинов перебуває під вартою за рішенням Ростовського обласного суду після того, як адвокати "розвалили" звинувачення проти нього у масових вбивствах, зґвалтуваннях та заборонених методах ведення війни. Залишилася справа про "розбій", хоч адвокати через українського консула подали запит і в результаті з’ясували, що «викрадені» авто не належать потерпілому. Транспортний засіб за першими номерами, зазначеними в протоколах, зняли з обліку кілька років тому. Другий автомобіль зареєстрований на іншу людину. До того ж, один із транспортних засобів (адвокати не уточнюють, який саме) перебуває в угоні. 

У грудні Слідком РФ завершив слідство у справі про розбій.

Зазначимо, за даними МВС, Сергій Литвинов не є військовослужбовцем.