Українські хакери зламали сайт російського пропагандистського каналу

9 Червня 2016, 21:50

Хакери українського кіберальянсу FalconsFlame, Trinity і Рух8 зламали корпоративний портал російського пропагандистського "Первого канала". Про це повідомили волонтери міжнародної спільноти InformNapalm на своєму сайті.

За словами кіберактивістів, операція зі зламу ланок машини російської пропаганди реалізована в рамках проекту з примушення Росії до деокупації Донбасу і виконання нею зобов'язань за Мінськими угодами. "Кібератаки спрямовані виключно на ті елементи російської пропаганди, які займаються приховуванням інформації щодо військових злочинів РФ на території України", – йдеться у повідомленні волонтерів.

Активісти нагадали, що операція почалася 25-го травня, а перші результати з'явилися 5-го червня, і, за запевненням представників альянсу, триватиме до повного припинення російської окупації. Внаслідок зламу були опубліковані анкетні дані усіх співробітників "Первого канала". Крім того, як кажуть хакери, з'явилася можливість зламати особисті поштові скриньки і хмарні сховища працівників, які особливо відзначилися у створенні і просуванні агресивної пропаганди щодо України та її громадян.

Нагадаємо, українські хакери на День Перемоги зламали низку сепаратистських сайтів.

Наприкінці квітня українські хакери зламали російський пропагандистський сайт «ANNAnews» і залишили там власне відеозвернення.