Українські дипломати готуються оголосити недовіру Кожарі

22 Лютого 2014, 19:35

"У відповідності до волі українського народу та згідно з чинним законодавством останніми днями ВРУ прийняла ряд доленосних рішень, які докорінно змінюють державне управління в Україні. У цій ситуації важливо зберегти керованість у сфер зовнішньої політики та не допустити використання дипломатичної служби для виконання непритаманних їй функцій, а також просування вузькопартійних інтересів", – йдеться у повідомленні.

"У зв’язку з тим, що керівництво Міністерства продовжує марні спроби дезінформувати міжнародну спільноту про сутність подій у нашій державі, звертаємося до Верховної Ради України з проханням негайно призначити Уповноваженого з питань діяльності МЗС України, як це вже було зроблено для інших відомств", – зазначає ініціативна група.

"Закликаємо всіх колег – працівників МЗС України негайно зібратися сьогодні, 22 лютого 2014 року о 20:00 в приміщенні Дипломатичної академії Міністерства на загальні збори трудового колективу для обговорення становища в державі та Міністерстві, а також прийняття невідкладних рішень, що їх вимагає ситуація",- підкреслюють дипломати.

Звернення підписали – Богдан Яременко, Андрій Дещиця – Посол з особливих доручень, Андрій Заяць – Посол з особливих доручень, Вячеслав Войнаровський – Представник МЗС України у Львові, Андрій Сибіга – Директор Консульського департаменту МЗС України.

Нагадаємо, раніше МЗС поширювало заяви, в яких відстоювало дії влади і закликало міжнародну спільноту утриматися від критики.

Згодом На своїй сторінці у соціальних мережах Міністерство закордонних справ оприлюднило заяву, в якій першочерговою місією називають «достовірне і неупереджене інформування міжнародного співтовариства про ситуацію в нашій державі, захист інтересів України, всього Українського народу, кожного Українського громадянина».