Українські бійці розпочали участь у міжнародних військових навчаннях у Німеччині

25 Квітня 2018, 10:39

Військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади та танковий взвод 14 окремої механізованої бригади розпочали участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve X у Німеччині. Про це написав президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

 

 

"Цього року у заході беруть участь близько 3700 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та партнерів Альянсу.Під час навчань українська десантно-штурмова рота буде озброєна сімома БТР-80, а танкісти виконуватимуть завдання на п’ятьох танках Т-84", – написав Порошенко.

 

У Генштабі ЗСУ повідомили, що вся техніка попередньо в Україні була відремонтована. Доставляли її до ФРН автотралами, подолавши понад 1000 кілометрів.

 

 

«Combined Resolve це не змагання, це насамперед навчання та обмін досвідом із військовослужбовцями різних країн. Нам є що показати нашим колегам, тому що ця рота пройшла великий шлях. Декілька місяців тому ці військовослужбовці повернулися з виконання завдань в місті Авдіївка Донецької області», – зазначив заступник командира десантно-штурмової роти старший лейтенант Ілля Комаров.

 

 

Зазначається, що зараз українці готуються до активної фази навчань, яка запланована на наступний тиждень.

 

 «В ході цих навчань ми будемо працювати над собою та поліпшувати готовність нашої техніки. Відтак, паралельно також і підготуємось до змагань «Strong Europe Tank Challenge 2018», – повідомив командир танку старшина Роман Киричук.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українські десантники візьмуть участь в міжнародних навчаннях «Combined Resolvе Х».